Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Tinëz kisha ik”, Artani mendon se Xhulit e Stresit s’iu ka mbetur vend askund (VIDEO)

NULL NULL
24.02.2023 11:18

Artani ka thënë së fundmi se po të ishte në vendin e Xhulit dhe Stresit do të kishte ikur nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova.

“Tinëz kisha ik”, tha Artani derisa po fliste me Brunon dhe Vedatin.

Se pse e bëri këtë deklaratë e kuptoni në videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.