Time Kadrijaj i reagon Fitore Pacollit: Ti je më helmuese se Covid-19 - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Time Kadrijaj i reagon Fitore Pacollit: Ti je më helmuese se Covid-19

NULL NULL
16/04/2020

Deputetja e AAK-së, Time Kadrijaj është kundërpërgjigjur pas deklaratës së deputetes së Lëvizjes Vetëvendosje, Fitore Pacolli, e cila ka thënë se nëna e ish Kryeministrit Ramush Haradinaj është shëruar me para publike.

“Një femër, pa etikë e pa moral politik, femër e indoktrinuar dhe e skllavëruar politike, paska gjetur kohë dhe paska marrë guxim me fol për nanën Rukë, nanën e gjeneralëve dhe luftëtarëve të pa epur për lirinë e Kosovës”, ka shkruar Kadrijaj në Facebook, transmeton Klan Kosova.

“Palohu moj aty e mos helmo popullatën me këto deklarata tua të poshtra si vet jeta jote. Ti je ma helmuese se Covid 19”.

Një femer,pa etikë e pa moral politik, femer e indoktrinuar dhe e skllaveruar politike, paska gjetur kohë dhe paska…

Publiée par Time Kadrijaj sur Jeudi 16 avril 2020