Tifozi holandez puth gazetaren shqiptare që po bëhej gati për raportim (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tifozi holandez puth gazetaren shqiptare që po bëhej gati për raportim (VIDEO)

NULL NULL
1 month më parë

Pak orë pas mbërritjes në Tiranë duket se tifozët holandezë të Feyenoord nuk janë mahnitur vetëm nga bukuritë e Shqipërisë, por edhe të vajzave shqiptare.

Gazetarja e Klan News në Shqipëri është hasur me një situatë të pazakontë pak përpara se të futej në raportim live, pasi një tifoz holandez i është afruar dhe e ka puthur në faqe.

Më pas i njëjti i kërkoi që të formojnë me duar një zemër.

E gjithë situata është pritur me humor nga gazetarja e cila megjithatë duket se u vu në siklet nga tifozi, shkruan tvklan.al.

Nesër në Shqipëri luhet finalja e “Conference League” mes Romës së Italisë dhe Feyenoordit të Holandës.