Tifozët e Barcës bëjnë shaka me Realin, brohorasin "Ku është Mbappe?" (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tifozët e Barcës bëjnë shaka me Realin, brohorasin “Ku është Mbappe?” (VIDEO)

NULL NULL
10/08/2022

Synimi kryesor i kësaj vere për Real Madridin, ishte transferimi i Kylian Mbappes.

Por, francezi vendosi të vazhdojë me klubin e tij Paris Saint Germain.

E kjo u bë shkak që tifozët e Barcës të nisin talljet me klubin mbretëor.

Në një video ata shihen duke kërcyer dhe duke brohoritur “Ku është Mbappe?”.

Madrilenët nuk arritën ta transferojnë as Erling Haaland, i cili u transferua tek Manchester City.