Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Ti me 22 vjet po don mem mësu mu a”, Edona dhe Ganiu me mendime të ndryshme në debat (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 18:14

Edona dhe Gania kanë folur për jetën private të saj.

Ai i ka dhënë asaj këshilla që të gjejë një partner dhe të mendoj që të jetojë gjatë me të.

“Nuk është lehtë asgjë, duhesh të kesh një krah, është mirë të kesh dikë kur sëmuresh, këtë me kalimin e kohës do ta takosh”, tha Ganiu.

Kurse, Edona ia ktheu duke i thënë se ajo nuk ka nevojë për një mashkull në jetën e saj.

“Unë vetes gjithmonë ia kam plotësuar dëshirat nuk kam nevoj për një burrë”, ka thënë Edona.

“Ti me 22-vjet ke mbetur të më tregosh”./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.