Therje në Kamenicë, një i lënduar - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Therje në Kamenicë, një i lënduar

NULL NULL
12/04/2018

Dy persona kanë përfunduar në pranga pas një përleshje në fshatin Petroc të Kamenicës.

Të dyshuarit janë arrestuar pasi pas një mosmarrëveshje kanë therur me thikë një person të tretë.

Viktima ka pësuar lëndime dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit njëri nga të dyshuarit është dërguar në mbajtje ndërsa tjetri është liruar në procedurë të rregullt.