17:17, 5 Korrik 2020

Presidenti Hashim Thaçi ka vazhduar të vizitojë familjet e dëshmorëve në vend.

Këtë pasdite Thaçi ka vizituar familjet e Ymer dhe Skënder Alushanit në Komoran, njofton Klan Kosova

“Në Komoran, me familjet e Ymer dhe Skënder Alushanit. Familja Alushani dha kontribut të shquar për çlirimin e atdheut. Kosova kudo ka heronjtë e lirisë dhe pavarësisë. Lavdi e përjetshme gjakut të të rënëve”, ka shkruar Thaçi

Konkurs Pune

Lexo më shumë