Thaçi debaton me shoqërinë civile - nuk do të ketë ndarje të Kosovës (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Thaçi debaton me shoqërinë civile – nuk do të ketë ndarje të Kosovës (VIDEO)

NULL NULL
05/09/2018

Presidenti Hashim Thaçi në një debat me shoqërinë civile tregoi synimet e tij në dialog me Serbinë.

Ai vazhdoi të insistoi se do ta merr Preshevën dhe për Gazivodën e Mitrovicën as që do të bisedohet, njofton Klan Kosova.

Kronikë nga Enis Reçica.

klankosova.tv