Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tevez i pari në Serie A

NULL NULL
04.05.2015 17:30
Carlos Tevez prinë në listën e golashënuesve në Serie A. Sulmuesi argjentinas ka shënuar deri tash në kampionatin italian 20 gola.

Pas ish-sulmuesit te Manchester Cityt dhe Manchester United renditet sulmuesi veteran i Hellas Veronës, Luca Toni me 18 gola. Pas tyre renditen Icardi, Menez dhe Higuain.

Lista e shënuesve

1.Carlos Tevez (Juventus) 20 gola

2.Luca Toni (Helas Verona) 18

3.Mauro Icardi (Inter) 18

4.Jeremy Menez (Milan) 16

5.Gonzalo Higuain (Napoli) 16

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.