Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Teuta Krasniqi ua uron Ramazanin

NULL NULL
17.06.2015 22:46

Aktorja kosovare, e përfolur mjaftë shumë për ndarjen nga këngëtari Bolero, ka gjetur kohë që në instagramin e saj, ta bëjë një urim për besimtarët myslimanë.

Besimtarët e fesë islame Teuta Krasniqi i ka uruar për fillimin e muajit të Ramazanit.

Në mesin e shumë urimeve nga personalitete politike, edhe Teuta nga fusha e artit uroi për fillimin e muajit të agjërimit.

“Miq të dashur, me fat muaji i shenjtë i Ramazanit. Ju uroj agjërim të lehtë, si dhe qetësi e rehati shpirtërore”, ka shkruar aktorja.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.