Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tetë persona të lënduar në një aksident trafiku në Vushtrri

NULL NULL
21.04.2023 09:20
aksident
aksident

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmë në fshatin Nadakovc në Vushtrri, ku kanë mbetur të lënduar tetë persona.

Në raportin e policisë bëhet e ditur se të lënduarit pas pranimit të tretmanit mjekësorë janë liruar, përcjell Klankosova.tv.

“Dy vetura me targa vendore me drejtues meshkuj  kosovarë janë përfshirë në aksident trafiku në mes veti. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar drejtuesi i njërës veturë dhe 7 meshkuj  kosovarë –pasagjer në vetura. Të lënduarit pas pranimit të tretmanit mjekësorë janë liruar”, thuhet tutje në raport.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.