Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tërmkolli: Problemi i futjes së gazit brenda Kuvendit është te koka e këtij institucioni

NULL NULL
17.12.2015 11:38

Deputetja e LDK-së, Melihate Tërmkolli ka thënë se kontrollet që po bëhen në Kuvend janë të paefektshme meqë sipas saj problemi i futjes së gazit brenda këtij objektit është te koka e këtij institucioni.

Tërmkolli këto komente i bëri pasiqë para fillimit të seancës së sotme të parlamentit ku po e mban fjalimin vjetor presidentja e vendit është kacafytur me sigurimin e Kuvendit të Kosovës duke mos dashur që t`i nënshtrohet kontrolleve të dyfishtaatje, njofton Klan Kosova.

 

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.