21:58, 28 Janar 2020

Një tërmet i fuqishëm ka rënë në Durrës dhe është ndjerë shumë i fortë edhe në Tiranë.

Epiqendra ka qenë në Hamalle të Durrësit. Magnituda 5.5.

Në Durrës njerëzit kanë filluar që të dalin nga shtëpitë edhe pse është shi.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë