Tenton ta dhunojë bashkëshorten, dërgohet në mbajtje

Tenton ta dhunojë bashkëshorten, dërgohet në mbajtje

NULL NULL
1 muaj më parë

Në Gjilan është arrestuar një person për shkak se në shtëpinë e tij kishte tentuar ta dhunojë bashkëshorten e tij dhe kishte ushtruar dhunë ndaj viktimës mashkull.

Si pasojë e rastit, bashkëshortja e të dyshuarit ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.