Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tensionohet debati, Edona dhe Linda përplasen me njëra-tjetrën (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 19:53
edona

Është tensionuar debati mes Edonës dhe Lindës.

Ato kanë pasur një debat me njëra-tjetrën, përcjell Klankosova.tv.

“Ti s’din çka është marrja”, i ka thënë Edona, Lindës.

“Ti po më flet për marre”, ia ka kthyer Linda asaj.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.