"Tension, debate e përplasje", momente nga darka e të nominuarve (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Tension, debate e përplasje”, momente nga darka e të nominuarve (VIDEO)

NULL NULL
06.03.2023 23:33

Mbrëmë në darkën e të nominuarve pati debate të shumta mes Gresës, Andit, Mbresës dhe Brunos.

Ata folën për secilin prej tyre se pse mendojnë që duhet të largohen nga shtëpia e Big Brother Vip Kosova.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.