"Të puth Geti shumë", Getinjo dërgon parashutë me mesazh për Vivien (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Të puth Geti shumë”, Getinjo dërgon parashutë me mesazh për Vivien (VIDEO)

NULL NULL
25.01.2023 13:15

Getinjo e ka surprizuar sot nga jashtë të dashurën e tij, Vivien.

Reperi i dërgoi mesazh përmes parashutës e cila fluturoi mbi shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

“Të puth Geti shumë”, shkruante në mesazhin që valëvitej.

Kjo befasi e gëzoi shumë Vivien e cila u emocionua kur e pa.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.