Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Të mërkurën protestohet para Qeverisë

NULL NULL
20.03.2018 22:47

Ish-punëtorët e Fabrikës së Tubave nesër do të protestojnë para Qeverisë së Kosovës, ku do të kërkojnë kompensimin e borxhit sipas një memorandum që kanë arritur me ekzekutivin.

SSiç bën të ditur sindikata e ish-punëtorëve të kësaj fabrike, protesta do të mbahet në orën 12:00, transmeton Klan Kosova.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.