Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Të mërkurën, llupa e Kiksit kthehet nga Ministria për Punë të Jashtme dhe Diasporë (VIDEO)

NULL NULL
11.01.2023 11:54

Si u zhduk libri i vizitorëve në këtë Ministri? Çka kishte ndodhur një ditë më parë aty?

Pse Sekretari i MPJD-së Burim Isma nuk e lajmëroi rastin në Polici? Çka fshihet pas zhdukjes së dokumentit bazik të sigurisë në këtë Ministri?

Si u falsifikuan dokumentet e tenderit për blerjen e veturave për Misionet Diplomatike?

Si u shkelën procedurat dhe vendimet qeveritare vetëm për t’i blerë këto vetura? Pse u përzgjodh Kroacia për të blerë vetura që prodhohen në Gjermani?

Si u bë që u kërkua pagesa e këtyre veturave por malli nuk u pranua asnjëherë nga përgjegjësi?

Sonte prej orës 22:00 ekskluzivisht në Klan Kosova.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.