16:25, 12 Gusht 2019

Nuk ka kaluar ende 24 orë prej se është publikuar bashkëpunimi i dy këngëtarëve Tayna dhe Dafina Zeqiri.

“Bye Bye” ka prekur shifrën e 1 milion e 308 mijë e 993 shikimeve në kanalin e njohur Youtube.

Kjo këngë shumë shpejtë ka arritur të pëlqehet nga fansat e dy këngëtarëve.

Teksti është shkruar nga vetë Tayna, kurse vija melodike është bërë nga Tayna dhe Duffye.

Kënga e ndarë në dy pjesë Beat-i i parë është bërë nga Cricket kurse i dyti nga Jacob Lethal.

Me siguri se do të jetë hiti i radhës nga Friends Entertainment.

Konkurs Pune

Lexo më shumë