Taylor Swift ua paguan taksitë fansave - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Taylor Swift ua paguan taksitë fansave

NULL NULL
27/05/2015

25 vjeçarja Taylor Swift është gjendur përballë turmës së fansave të saj në Norwich.

Ajo është zotuar se do t’ua paguajë taksitë të gjithë fansave të saj që vinë ta shohin, shkruan Dailystar, transmeton Klan Kosova.

Swift ka hapur një xhirollogari në Courtesy Taxis dhe i ka kryer pagesat për të gjithë adhuruesit e saj.

Për më tepër, veturat e kompanisë së taxi-ve kanë vendosur kamera brenda, që t’i incizojnë reagimet e fansave kur kuptojnë se rrugën ua ka paguar vetë Taylor Swift.