Taylor Swift i dërgon dhurata Christina Milian-it - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Taylor Swift i dërgon dhurata Christina Milian-it

NULL NULL
16/12/2015

Taylor Swift i ka dërguar fanses së saj të famshme Christina Milian një paketë me dhurata për festat e fundvitit, e së bashku me to edhe një letër super të ëmbël të shkruar me dorë, të cilën ju mund ta lexoni më poshtë:

“Unë gjithmonë kam qenë një fanse e madhe e jotja. Mendoj se ju jeni një interpretuese dinamike. Isha shumë e kënaqur kur ke shkruajtur për 1989, dhe desha të të falënderoj. Unë gjithmonë e shikoj shfaqjen tënde dhe gjithmonë do të brohoris për ty. Po dërgoj dashuri për ty dhe për familjen tënde në sezonin e pushimeve”, transmeton Klan Kosova.

Christina falënderoi Taylor duke shkruar në Twitter: “Dhurata të papritura…faleminderit Taylor Swift”.

zdfhnfg

christina-milian-wardrobe-malfunction-2