18:30, 28 Janar 2020

Futbollisti shqiptar Taulant Xhaka dhe tashmë gruaja e tij Arbnora Nuredini zyrtarisht janë kurorëzuar.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë futbollisti përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se kurorëzoi dashurinë me Arbnorën, njofton Klan Kosova

Dyshja kanë publikuar imazhe nga momenti kur dyshja po nënshkruanin kurorëzimin, teksa dukeshin të lumtur pranë njëri-tjetrit.

“♥️ MR. & MRS. XHAKA ♥️”, është mbishkrimi që Taulanti ua ka lënë fotografive, pranë të cilave mori urime të shumta nga ndjekësit.

Kujtojmë se çifti presin që së shpejti të bëhen prindër për herë të parë, Arbnora ka konfirmuar se po pret një djalë.

View this post on Instagram

♥️ MR. & MRS. XHAKA ♥️

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

Konkurs Pune

Lexo më shumë