Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tarantino të ribashkohet me Travoltën dhe Jacksonin në filmin e ri

NULL NULL
19.09.2023 17:07

Tarantino planifikon ribashkimin me kastën e “Pulp Fiction” në filmin e ri

Regjisori Quentin Tarantino raportohet se planifikon të punojë sërish me John Travoltën dhe Samuel L. Jacksonin në filmin e tij.

Kështu, ai do t’i bënte sërish bashkë dy aktorët në një film të tijin, pas suksesit të hatashëm me “Pulp Fiction” më 1994.

Sipas Jeff Sneider nga World of Reel, Travolta pritet të ketë rol në “The Movie Critic”, ndërkaq po përflitet edhe emir i Jacksonit.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.