Taluant Mehmeti, xhaz kitaristi i cili po e jeton ëndrrën amerikane tash e 10 vjet - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Taluant Mehmeti, xhaz kitaristi i cili po e jeton ëndrrën amerikane tash e 10 vjet

NULL NULL
12.02.2023 12:26

Taulant Mehmeti nga Prishtina tash e 10 vjet jeton në Nju Jork. Xhaz kitaristi ishte sot personazhi i radhës në Shijen e Anës.

Ai foli për ëndrrën e tij, muzikën, artistët e vendet më me zë ku pati fatin të luajë.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.