Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tah në listën e klubeve të mëdha evropiane

NULL NULL
nga Shpend Spahija 03.12.2023 12:39

Jonathan Tah po vazhdon të tregojë performanca të mira me Bayer Leverkusen këtë sezon, shkruan gazetari Fabrizio Romano.

Mbrojtësi me ekipin e Xabi Alonso ka startuar 17 herë, ndërsa ka zënë vend edhe në kombëtarën e Gjermanisë.

Tah është nën kontratë me Leverkusen deri në verën e vitit 2024, ndërsa shumë klube të mëdha evropiane kanë shprehur interesim për shërbimet e tij.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.