Superliga: Sot zhvillohen dy lojë: Drita – Gjilani dhe Trepça ’89 – Feronikeli

Superliga: Sot zhvillohen dy lojë: Drita – Gjilani dhe Trepça ’89 – Feronikeli

NULL NULL
1 javë më parë

Sot priten të zhvillohen dy ndeshje në kuadër të Superligës së Kosovës e cila është në javën e gjashtë, njofton Klan Kosova.

Ndeshjet që do të zhvillohen janë: Drita – Gjilani dhe Trepça ’89 – Feronikeli

Loja Drita – Gjilani, fillon në ora 13:30 me gjyqtarë: Mervan Bejtullahu, Fatlum Jashari, Hekuran Osmani, Shpëtim Murtezi.

Po ashtu edhe Trepça ’89 – Feronikeli fillojnë në ora 14:00, gjyqtarë janë: Besfort Kasumi, Edmond Zeqiri, Fatmir Sekiraqa, Alban Shala.