21:41, 14 Gusht 2019

Chelsea ka kaluar në epërsi ndaj Liverpool-it.
Për 1 me 0 ka shënuar sulmuesi shtatgjatë, Olivier Giroud.
Pas një aksioni të shpejtë dhe të rrjedhshëm, francezi pranoi një top nga Christian Pulisic duke u treguar i saktë.

Konkurs Pune

Lexo më shumë