Superkupa e Evropës: Chelsea në epërsi ndaj Liverpool (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Superkupa e Evropës: Chelsea në epërsi ndaj Liverpool (VIDEO)

NULL NULL
14/08/2019

Chelsea ka kaluar në epërsi ndaj Liverpool-it.
Për 1 me 0 ka shënuar sulmuesi shtatgjatë, Olivier Giroud.
Pas një aksioni të shpejtë dhe të rrjedhshëm, francezi pranoi një top nga Christian Pulisic duke u treguar i saktë.

https://www.youtube.com/watch?v=Si2in4N936o