SuperBenzemaaa.... me supergol dyfishon avantazhin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

SuperBenzemaaa…. me supergol dyfishon avantazhin (VIDEO)

NULL NULL
10/08/2022

Real Madrid ka krijuar epërsi të dyfishtë kundër Eintracht Frankfurt.

Është sulmuesi Karim Benzema që ka realizuar një gol tejet të bukur për rezultatin 2:0 në minutën e 65-të, transmeton KlanKosova.tv.

Kjo ndeshje është duke u zhvilluar në Helsinki të Finlandës dhe është finale e Superkupës së Evropës.