Superbabai Ben Affleck - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Superbabai Ben Affleck

NULL NULL
25/05/2015

Filmi i tij i ardhshëm i madh e sheh Ben Affleck në rolin e Caped Crusader i veshur në pelerinë për Batman V Superman.

Por kur ai nuk është i zënë me filmin, ai luan rolin e një superheroi që endet pas tre fëmijëve të tij, transmeton Klan Kosova.

Aktori 42 vjeçar ishte duke e shijuar një ditë plot relaks duke u marrë me fëmijët e tij duke i shëtitur ata në një dyqan lodrash pranë shtëpisë së tyre në Kaliforni.

Ai u pa më tre fëmijët e tij, Ben Violet nëntë vjeç, Seraphina gjashtë vjeç dhe Samueli tre vjeç.

290E2F5700000578-3096076-image-a-3_1432553941169 290E2E1F00000578-3096076-image-a-1_1432553382579