Sulmuesi i kombëtares së Kosovës në shënjestër të ekipeve Evropiane - Klan Kosova

Sulmuesi i kombëtares së Kosovës në shënjestër të ekipeve Evropiane

NULL NULL
nga Naim Selmani 4 months më parë

Pas paraqitjeve të mira në kampionatin suedez Allsvenskan me ekipin Hammarby, sulmuesi Astrit Selmani ka marr vëmendjen e skuadrave evropiane. Pas tij janë vënë tri skuadra të kampionateve evropiane dhe janë të interesuara për shërbimet e tij. Nuk është bërë e ditur ende se cilat janë ato por pritet që Selmani të largohet nga kampionati Suedez. Mbetet të shihet nëse ai do të vazhdoj në Serie A, Premier League, Bundesliga apo La Liga.