Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sulmon punëtoren me sprej dhe i grabit paratë

NULL NULL
05.12.2023 08:53
grabitje

Punëtorja e një lokali në Prishtinë ka raportuar në polici se një i dyshuar i panjohur duke përdorur sprej ndaj saj, ka arritur të grabisë një shumë parash dhe të largohet në drejtim të panjohur.

Organet e rendit njoftojnë se njësitet policore janë duke e hetuar rastin.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.