Suharekë: Arrestohet një person, e dhunoi një të mitur vitin e kaluar - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Suharekë: Arrestohet një person, e dhunoi një të mitur vitin e kaluar

NULL NULL
22.03.2023 09:15
Pranga

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një person në Suharekë pasi i njëjti dyshohet se dhunoi një të mitur në nëntor të vitit të kaluar.

Gjatë intervistës, policia bëri të ditur se i njëjti ka pranuar se ka kryer marrëdhënie me të miturën.

“Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin  24 orësh të policisë, transmeton Klankosova.tv.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS