Suharekë, arrestohet një burrë pasi i mori para një gruaje dhe e mashtroi - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Suharekë, arrestohet një burrë pasi i mori para një gruaje dhe e mashtroi

NULL NULL
25.04.2023 09:26
Paratë

Një person është arrestuar pasi dyshohet se më 19 prill të vitit 2022 e kishte mashtruar një grua, duke i marrë para në Suharekë.

Në raportin e policisë thuhet se rasti është dërguar tek prokurori, dhe i dyshuari është dërguar në mbajtje./Klankosova.tv