Stresi, Vedatit: Nuk ka nivel më të ulët se ti, përmend gruan e tjetrit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi, Vedatit: Nuk ka nivel më të ulët se ti, përmend gruan e tjetrit (VIDEO)

NULL NULL
03.02.2023 23:59

Stresi dhe Vedati kanë pasur një përplasje në Prime-n e sontëm.

Gjatë kësaj përplasje, Stresi i ka thënë Vedatin se nuk ka nivel më të ulët, duke iu referuar se ia ka përmendur gruan.

“Nuk ka nivel më të ulët se ti, përmend gruan e tjetrit”, i është drejtuar Stresi, Vedatit.