Stresi thotë se ka qejf të bëjë një këngë me Taynan: Është kapaku për rep (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi thotë se ka qejf të bëjë një këngë me Taynan: Është kapaku për rep (VIDEO)

NULL NULL
31.01.2023 17:28

Stresi ka thënë se kur të dalë nga shtëpia e Big Brother Vip Kosova dëshiron që të realizojë një bashkëpunim me reperen kosovare, Tayna.

Ai këtë e deklaroi derisa ishte jashtë në oborr duke qëndruar dhe biseduar me Gresën, e cila i thoshte se i pëlqen shumë Dafina Zeqiri si këngëtare, ndonëse nuk e ka takuar asnjëherë.

Ndërkohë, asaj Stresi i tha: “Tayna është kapak, më pëlqen shumë, është tornado. Dafina Zeqiri është “diva” e ka stilin e vet, Dafina është Dafinë, respekt për Dafinën, kam shumë respekt për të”.

“Taynan e përcjelli tek çdo këngë, unë e gjej veten tek Tayna, di të repovat, ka stil i shkruan vet këngët, kam shumë respekt për të. Me Taynen kam shumë qejf kur të dal nga këtu ta krijojë një këngë”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.