Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi pas komentit të Artës: I kam pritur këto mesazhe nga ajo, është vajzë e artë

NULL NULL
27.02.2023 21:15

Arta, pas daljes nga shtëpia e Big Brother Vip Kosova, ka shprehur mendimet e saja për banorët që kanë mbetur akoma aty.

Për Stresin, aktorja ka thënë se është një “xhoker” i vërtetë.

Për këtë deklaratë Artës, Stresi reagoi duke thënë: “I kam pritur këto mesazhe nga Arta sepse është e artë shumë”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.