Stresi: Nuk më ka pëlqyer askush deri tani, do të dal ashtu siç kam hyrë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi: Nuk më ka pëlqyer askush deri tani, do të dal ashtu siç kam hyrë (VIDEO)

NULL NULL
27.01.2023 23:23

Stresi është përgjigjur Atdheut pasi që ky i fundit ka pasur dyshime se ndoshta Stresi ka pëlqim për Xhulin.

“Nga fillimi që nga dita e parë, nuk më ka pëlqyer askush deri tani dhe do të dal ashtu siç kam hyrë dhe është shumë vështirë, por unë do të dal ashtu siç kam hy me kokën lartë”.

“Nuk i dihet më tej, por unë parimet e mia nuk i kam ulur”, është shprehur Stresi.