Stresi mendon se “Vivit iu dha shansi i fundit, dhe ka shumë gabime” (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi mendon se “Vivit iu dha shansi i fundit, dhe ka shumë gabime” (VIDEO)

NULL NULL
13.01.2023 10:26

Në një diskutim gjatë natës së mbrëmshme, Stresi tha se “Vivienit iu dha shansi i fundit gjatë javës së kaluar, dhe se ka shumë gabime”.

Këtë reperi ia tha Lugatit dhe Mbresës, të cilët thanë se gara është e ngushtë, njofton Klankosova.tv.

Kujtojmë se të nominuar janë Artani, Vivien, Arta, Ana, Xhuli dhe Stresi. Njëri prej tyre sonte lë përfundimisht shtëpinë e BBVK.