Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi: Më ka mbetur hatri në Atdheun (VIDEO)

NULL NULL
12.03.2023 15:19

Stresi ka biseduar me Mbresën për raportin që ka me Atdheun.

Në një moment ai ka thënë se është prekur nga disa reagime të Atdheut gjatë qëndrimit 24 orësh të tij në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova.

Ai ka thënë: “Më ka mbetur shumë hatri me të”.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.