Stresi: Kam dy epitete, Stresi si reper dhe Stresi - fitues i Big Brother Vip Kosova (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi: Kam dy epitete, Stresi si reper dhe Stresi – fitues i Big Brother Vip Kosova (VIDEO)

NULL NULL
20.03.2023 21:22

Fituesi i Big Brother VIP Kosova, Stresi ka thënë se ai veten e ka marrë shumë pasi ka dalur jashtë shtëpisë më të madhe në vend.

Ai, në Post Big Brother VIP Kosova, ka treguar se tani njihet edhe si fitues i BBVK-ës, pos si reper.

“Ju falënderoj shumë që erdhëm sonte këtu që të diskutojmë rreth dinamikave dhe ngjarjeve tona. Unë e kam marrë veten si kam dalur, jam njësoj sikur kam hyrë në ditën e parë, kam hyrë i fundit dhe kam dalur i fundi. Ndjehem shumë mirë”.

“Ka një ndryshim sepse tani jam edhe Stresi i Big Brother Vip Kosova, kam dy epitete edhe Stresi si reper, ka qenë eksperiencë shumë e mirë”, ka thënë Stresi.

lajme të ngjashme