Stresi i premton Shotës se do ta martojë me një burrë të mirë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi i premton Shotës se do ta martojë me një burrë të mirë (VIDEO)

NULL NULL
15.03.2023 09:29
Arkimed Lushaj

Stresi, Mbresa dhe Shota, mbrëmë kanë diskutuar për martesën.

Gjatë bisedës, reperi nga Shqipëria i ka premtuar Shotës se do ta martojë me një burrë të mirë.

“Ia kam gjet një burrë të mirë”, tha Stresi.

Videoja e mëposhtme ju sjell më shumë detaje nga biseda.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.