Stresi drejtuar Xhulit: Të tregoj unë ty kush jam unë, jam sëmundje e pashërueshme (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi drejtuar Xhulit: Të tregoj unë ty kush jam unë, jam sëmundje e pashërueshme (VIDEO)

NULL NULL
06.02.2023 23:54

Gjatë bllokut publictar të spektaklit të Big Brother VIP Kosova, Xhuli dhe Stresi kanë hedhur kunja në drejtim të njëri-tjetrit.

Kësisoj, Xhuli ka thënë se “emri Stres, i ka ardhur si rezultat e stresit të tepruar të nënës së tij”, ndërsa Stresi e ka quajtur veten “sëmundje të pashërueshme”.

“Ju dua shumë të gjithëve që na votoni dhe na mbani në lojë. Stresit ky emër i ka ardhur pasi i ka dhënë shumë stres nënës së tij, ka thënë Xhuli.

Në anën tjetër, Stresi ka thënë – “Të tregoj kush është Stresi. Stresi është sëmundje e pa shërueshme”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.