Stresi: Doja të realizoja një film mbi historinë e jetës time, por m'i kërkuan 500 mijë euro (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi: Doja të realizoja një film mbi historinë e jetës time, por m’i kërkuan 500 mijë euro (VIDEO)

NULL NULL
22.02.2023 20:09

Banori i shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Stresi në një bisedë me Xhulin ka treguar se ndër planet e veta ishte realizimi i një filmi mbi historinë e jetës së tij.

Por, për të njëjtën ide drejtuesit me të cilët, Stresi thotë të ketë kontaktuar, ia kanë kërkuar një shumë të madhe parash prej jo më pak se 500 mijë eurosh.

“Për filmin që kisha dëshirë me bo unë, për historinë time më kanë kërkuar mbi 500 mijë euro, por ke kamera ke gjëra për të shkatërruar, është punë e madhe”, ka thënë pos tjerash ai.

E cili ishte reagimi i Xhulit, karshi kësaj deklarate të Stresit? Këtë e kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.