Stresi: Artani është afruar me Vedatin dhe Mbresën (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi: Artani është afruar me Vedatin dhe Mbresën (VIDEO)

NULL NULL
28.02.2023 13:38

Andi i ka treguar Brunos dhe Stresit për një moment kur Artani e kishte këshilluar si të fliste, duke i thënë që të mos e zgjaste deklaratën.

Në ato momente reagoi Stresi duke i thënë se Artani është afruar kohëve të fundit me Vedatin dhe Mbresën, dhe se ka preferuar që t’i dëgjojë ata të flasin në vend të Andit.

“Artan ka pasur leverdi ta dëgjojë Mbresën dhe Vedatin më shumë sepse është afruar me ata”, ka thënë Stresi.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.