Stilet frymëzuese për verë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stilet frymëzuese për verë

NULL NULL
26/05/2015

Sipas motit  kalendarit tonë vera tashmë po vjen. Dhe së bashku me valët e ngrohta   vjen një nevojë për të rifreskuar seriozisht veshjet tona, transmeton Klan Kosova.

Pra, ne jemi duke kërkuar frymëzime për të gjitha vajzat. Sigurisht,  xhinset e grisura janë ato veshje të cilat janë më në modë

E më të preferuarat janë maicat e gjëra dhe komode me ngjyra të shumëllojshme si dhe minifundet të kombinuara me sandale me ngjyra të ndryshme.