Stefani ende mban unazën e martesës - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stefani ende mban unazën e martesës

NULL NULL
08/08/2015

Janë bërë vetëm katër ditë që kur këngëtarja Gwen Stefani, ka treguar se do të ndahet nga bashkshorti i saj, Gavin Rossdale.

E Stefani, të premtën është fotografuar për herë të parë që prej ndarjes nga burri, transmeton Klan Kosova.

Ajo të enjtën është parë në Beverly Hills, e si dukej i është kthyer jetës normale.

Edhe pse ka treguar se do të divorcohet, Stefani ende nuk e ka marrë vendimin për ta larguar unazën e martesës nga gishti.

Është përfolur, se çifti ka një kohë që janë ndarë dhe thuhet se shkak është tradhëtisë së Rossdale.

Sipas TMZ, vendimin për t’u divorcuar e ka marrë këngëtarja sepse nuk pajtohej me stilin e jetesës së burrit të saj.

 

gwen4

 

gwen2