Stallone baba krenar

Stallone baba krenar

NULL NULL
6 years më parë

Ai mund të jetë një burrë i vështirë kur bëhet fjala për film, por ai është një super njeri kur bëhet fjalë për familjen e tij.

Sylvester Stallone ka postuar një fotografi në instagram së bashku me vajzën e tij Sistine, duke qenë kështu një baba krenar më të.

Ai shtoi më tëpër nën fotografi: ‘’Vajza ime Sistine e cila dëshiron të jetë një modele serioze, unë besoj se ajo do të mund t’a bëjë këtë’’, transmeton Klan Kosova.

Vajza e tij 16 vjeçare është paraqitur në mënyrë elegante, me make up të përsosur, me flokë ngjyrë mjalte dhe një fustan mini metalik ngjyrë ari.

Ajo duket të jetë po aq e gjatë sa babai i saj i famshëm, transmeton Klan Kosova.

Vitin e kaluar ajo tha për Teen Vogue se ajo është përgatitur mirë për famën që vjen kur ke babain legjendë të filmit.

293CE49B00000578-0-image-a-25_1433119671472