Stafi profesionist i laboratorit "Avicena" përkujdeset për kontrollet mjekësore të 'nysave' në BBVK (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stafi profesionist i laboratorit “Avicena” përkujdeset për kontrollet mjekësore të ‘nysave’ në BBVK (VIDEO)

NULL NULL
11.03.2023 01:26

Laboratori i njohur “Avicena”, sot ka hyrë brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, derisa stafi profesionist i tij është përkujdesur për të gjithë banorët që gjendeshin brenda.

Që shëndeti i konkurrentëve të zbulohet shpejt dhe saktë, stafi i këtij laboratori ka realizuar kontrolle të ndryshme mjekësore si dhe analizat e përgjithshme të gjakut.

Por për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.