Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Srpska kthehet në Kuvend

NULL NULL
27.04.2015 12:37

Lista Serbe është kthyer sot edhe në Kuvendin e Kosovës, pikërisht në ditën kur diskutohej për çështjen e të pagjeturve.

Më së shumti që përfitoi nga bojkoti disa mujor i kësaj liste është Dalibor Jevtiqi, i cili është emëruar Ministër për Komunitete dhe Kthim.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.